Ljusstakar gustavianska

434186

LJUSSTAKAR, 1 par, gustavianska, 1700/1800-tal, vit marmor och mässing, höjd ca 23,5 cm

Manschetterna något skeva, nagg på marmorsocklarna, slitage

Metall, Belysning

Monter 3

Ljusstakar gustavianska

Budhistorik (10 bud)
3018438
3017631
3016800
3009919
1 600
3008273

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.