Ljusstakar gustavianska

434186

LJUSSTAKAR, 1 par, gustavianska, 1700/1800-tal, vit marmor och mässing, höjd ca 23,5 cm

Manschetterna något skeva, nagg på marmorsocklarna, slitage

Metall, Belysning

Monter 3

Ljusstakar gustavianska

Budhistorik (10 bud)
3018438
3017631
3016800
3009919
1 600
3008273

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer