Kolonnljusstakar

434173

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, i form av kolonner, John & William Deakin reg 1888, Sheffield 1888, höjd ca 18,5 cm

Slitage, skador, bristningar

Silver

Monter 21

Kolonnljusstakar

Budhistorik (13 bud)
3017111
3015158
3017110
3015158
1 900
3013546
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer