Spegel i rokokostil

434162

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld , höjd ca 93 cm

mindre slitage

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel i rokokostil

Budhistorik (28 bud)
3038115
1 900
3038114
1 800
3038088
1 700
3038112
1 700
3038088
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer