Byrå i rokokostil

434157

BYRÅ med stenskiva, fanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 72, bredd98 cm

smärre slitage

Rum 11

Byrå i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3038239
600
3037861
550
3038236
500
3037861
450
3037197

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer