Taklampa Art Deco

434147

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förnicklad metall, betsat trä samt glaskupor, 5 ljuspunkter, höjd ca 54 cm, diameter ca 60 cm

Mindre nagg på glaskupor. ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Taklampa Art Deco

Budhistorik (8 bud)
3019206
3019145
3018111
3012676
500
3010870
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer