Stefano Beccari

434126

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige, född 1944): Komposition, signerad, numrerad 3/35, etsning, ca 98x65 cm

Tavelvagn 32

Stefano Beccari
Budhistorik (4 bud)

3016887
450
3016618
3016287
3012973

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer