Serveringsskåp

434122

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahognybets, lådor samt dörrpar med bakomvarande förvaring, höjd ca 155, 130x50 cm

Bruksslitage

Rum 14

Serveringsskåp

Budhistorik (5 bud)
3017643
900
3013182
850
3014119
850
3013182
3006739

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer