Sten Ekendahl oljemålning

434121

STEN EKENDAHL (1897-1968)): Rådjur i landskap, signerad,Sten Ekendahl "Rådjur på Ornö 1957" olja på duk, ca 47x68 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Sten Ekendahl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3017612
3012899
3005691

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer