Edvin Ollers oljemålning

434117

EDVIN OLLERS (1888-1959), blomsterstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1952, olja på duk, ca 42x33 cm

Fack 7

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3017882
550
3017876
500
3017874
450
3017871
3017866

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer