Skrivbord samt karmstol

434089

SKRIVBORD, bonad björk med 2 lådhurtsar med lådor bakom dörrar, 3 lådor i sargen, hjul under hurtsarna, 1900-talets första hälft, höjd ca 77, 162 x 88 cm, samt KARMSTOL, bonad ek med senare skinnklädsel, h ca 91, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, delvis renoverat, nycklar saknas

Rum 5

Skrivbord samt karmstol

Budhistorik (2 bud)

3017724
3009121

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.