Nordiska Kompaniet golvlampa

434068

GOLVLAMPA, ca 1930-tal, Nordiska Kompaniet, mässing, delvis läderbeklädd, märkt NK samt nummer 31821, höjd exklusive skärm ca 154 cm

Slitage, mindre märke/buckla, senare kablage, senare skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Nordiska Kompaniet golvlampa

Budhistorik (29 bud)
3017561
2 800
3016680
2 600
3012923
2 400
3016482
3012923

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer