Soffa Gillis Lundgren

434054

GILLIS LUNDGREN, "Impala", soffa, Bröderna Granstrand Skillingaryd för IKEA, 1970-tal, kromade kortsidor, djuphäftad klädsel i gul plysch, höjd ca 56, 205x100 cm

Skador, fläckar

Möbler, Soffor

Soffa Gillis Lundgren

Budhistorik (4 bud)

3014025
3 200
3012403
1 300
3006601
3005397

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer