Soffa Gillis Lundgren

434054

GILLIS LUNDGREN, "Impala", soffa, Bröderna Granstrand Skillingaryd för IKEA, 1970-tal, kromade kortsidor, djuphäftad klädsel i gul plysch, höjd ca 56, 205x100 cm

Skador, fläckar

Möbler, Soffor

Soffa Gillis Lundgren

Budhistorik (4 bud)

3014025
3 200
3012403
1 300
3006601
3005397

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.