Bokhyllor 1920/30-tal

434046

BOKHYLLOR, 1 par, 1920/30-tal, betsad björk, flyttbara hyllplan, höjd ca 105, 128x30 cm

En bokhylla med fanérbortfall/lagning i bakre kant

Rum 3

Bokhyllor 1920/30-tal

Budhistorik (41 bud)
3017694
7 200
3017691
7 000
3017660
6 800
3017690
6 800
3017660
6 600

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer