Peter Løvig Nielsen, sideboard 1 par

434008

PETER LØVIG NIELSEN, sideboard, 1 par, Danmark 1960-tal, teak, mässing, höjd 71, längd 120 cm/st

Slitage

Möbler, Design

Rum 18

Budhistorik (6 bud)
3021635
9 600
3021546
7 000
3021545
6 200
3021544
5 400
3021543
3 400

Slutpris SEK:
9 600
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer