Champagnekylare Frankrike

433951

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, märkt Piper Heidsieck Reims, samt märkt André Leroy T.L Made in France, höjd 20,5 cm

Smärre emaljskada, mindre bucklor och repor

Diverse

Monter 23

Champagnekylare Frankrike

Budhistorik (12 bud)
3019276
3015438
3015438
1 600
3015425
3011181
1 300

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer