Axel Olson färglitografi

433947

AXEL OLSON (1899-1986): Liljor i fönster, signerad Axel Olson, 212/290, färglitografi, ca 32x43 cm

Ändringar/tillägg
bLOMSTERBUKETT I FÖNSTER

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3029246
450
3029187
3029173
3020867

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer