Jan Stenvinkel blandteknik

433905

JAN STENVINKEL (1933-1989): Träd i blåst, signerad samt daterad 1976, blandteknik, 46x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jan Stenvinkel blandteknik
Budhistorik (1 bud)

3040627
2017-01-31 08:25:57

2017-01-31 kl 10:08
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer