Uppsats nysilver

433890

UPPSATS, nysilver, med glasinsats, märkt O-H Lagerstedt Eskilstuna, höjd 28, diameter 26 cm

Nagg och slitage

Diverse, Hem, Metall

Monter 30

Uppsats nysilver

Budhistorik (9 bud)
3015032
700
3014993
650
3014498
600
3014480
550
3014470
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer