A Hökenberg oljemålning

433883

A HÖKENBERG (1900-tal): Gondoljär, Venedig, signerad A Hökenberg, olja på duk, ca 75x56 cm

Fack 15

A Hökenberg oljemålning

Budhistorik (37 bud)
3016294
4 200
3016292
3016286
3 800
3016284
3 600
3016281
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.