Målning England 18/1900-tal

433882

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal): Fåraherdar, signerad, olja på duk, ca 49x75 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Målning England 18/1900-tal
Budhistorik (8 bud)
3015405
3015403
950
3015402
900
3015388
850
3015387

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer