D Roberts oljemålning

433881

D ROBERTS (England, 18/1900-tal): "Early Morning", signerad, olja på duk, ca 20x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

D Roberts oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3015533
4 400
3015529
4 200
3015532
4 200
3015529
3015528
3 800

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer