Joan Miro färglitografi

433874

JOAN MIRĶ (1893-1983): Homenatge ā Joan Prats, 1972, signerad och numrerad Mirķ 86/150, färglitografi, ca 75x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 852

Ej examinerad ur ram

Fack 54

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (26 bud)
3015949
16 500
3015944
16 000
3015943
15 500
3015936
15 000
3015934
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 733 EUR, 2 145 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.