Blombord 1800-tal

433846

BLOMBORD / YTTERFODER, 1800-tal, oktagonal form, mahogny, med intarsia, inredd med bemålad plåthållare, på hjul, höjd 54, 74x49 cm

Torrsprickor, fuktskador

Rum 8

Blombord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
3015627
3 600
3014816
3 400
3014770
3 200
3014769
3014768
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer