Speglar från frisörsalong

433840

SPEGLAR, 1 par, 1900-talets mitt, från frisörsalong, ca 79x79 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 5

Speglar från frisörsalong

Budhistorik (10 bud)
3015799
700
3010186
650
3008593
600
3009754
600
3008593
550

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer