Klassisk fåtölj 1700-tal

433835

FÅTÖLJ, 1700-tal, troligen England, mahognyfaner, beige klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bakben med kompletterande fotavslut, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Klassisk fåtölj 1700-tal

Budhistorik (28 bud)
3014736
3 600
3014925
3 400
3014736
3 200
3014924
3014736
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer