Byrå i rokokostil

433834

BYRÅ, med stenskiva, teakfanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 82, 100x51 cm, nyckel medföljer

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 22

Byrå i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3015712
3015316
3015315
1 800
3015312
3015310

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer