Ljusstakar fransk empire

433823

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, fransk empire, brännförgylld brons, höjd ca 27 cm

Metall, Belysning

Ljusstakar fransk empire

Budhistorik (27 bud)
3016011
10 500
3016007
10 000
3016010
10 000
3016007
9 800
3016009
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 059 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.