Gungstol

433817

GUNGSTOL, art deco, karmar av formpressad alm, stoppad sits samt rygg, 1930/40-tal, total längd 104, total höjd 76 cm

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Gungstol

Budhistorik (20 bud)
3018948
2 800
3018939
2 600
3017015
2 400
3016804
3008064

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer