Soffbord string-modell

433802

SOFFBORD, teak, 1950-tal, stringmodell, ställning i svartlackerat stålrör, höjd ca 51, 90x45cm

Bruksslitage

Soffbord string-modell

Budhistorik (5 bud)
3014292
3014290
3013215
750
3010832
700
3008632

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.