Derriere le Miroir

433766

DERRIÈRE LE MIROIR, 10 st, nr 129, (Fiedler, 6 st litografier), 130, (Ubac, 7 litografier), 131, (Tal-Coat, 5 litografier), 137, 2 ex, (Palazuelo, 7 seriegrafier), 163, (Rebeyrolle, 9 litografier), 167, (Fiedler, 9 litografier), 176, (Le Yaouanc, 8 litografier), 177, (Rebeyrolle, 7 litografier), 178, (Ubac, 7 litografier)

Slitage

Konst, Grafik, Böcker/Kartor

Derriere le Miroir
Budhistorik (18 bud)
3013347
3012859
1 400
3013345
1 400
3012859
1 300
3013344

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer