Skåp

433730

SKÅP, Kina, 1900-tal, rödmålat, beslag i mässing, två lådor, höjd ca 85, 91x59 cm

Sprickor, ytskador, hänglås saknas

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 4

Skåp

Budhistorik (13 bud)
3014158
900
3014150
850
3014113
3014149
750
3014113
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer