Erik Byström oljemålning

433714

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Stilleben, monogramsignerad, a tergo signerad Byström, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x40 cm

Fack 44

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3013463
850
3003518
3013462
750
3003518
700
3013461
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer