Lennart Nilsson fotografi

433697

LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm

Slitage, främst längs med kanternat, enstaka repor

Konst, Fotografi

Rum 21

Lennart Nilsson fotografi
Budhistorik (6 bud)
3013227
850
3013262
3013227
450
3012526
3012438

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer