Max Papart färgetsning

433671

MAX PAPART (1911-1994): "Colorado", signerad och numrerad 26/75, färgetsning med carborundum och collage, 62x48 cm
Inköpt på Christer Dymling Fine Art, Birger Jarlsgatan 8 Stockholm

Fack 15

Max Papart färgetsning
Budhistorik (15 bud)
3004389
3014366
950
3004389
900
3014365
850
3004389

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer