Lena A Linderholm färglitografi

433670

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bildyta ca 76x57 cm

Fack 32

Budhistorik (12 bud)
3013788
900
3013220
850
3013004
3013219
3013004
750

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer