Månbord 1800-tal

433640

MÅNBORD, 1800-tal, svarvade ben, hjultrissor, fanérade med valnöt, svärtat skiva, höjd ca 76, diameter 122 cm

Senare bemålning, slitage

Rum 20

Månbord 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3012578
3 400
3012517
3 200
3011286
3012508
2 800
3011286
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer