Ulf Gripenholm

433627

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Spegling, signerad och daterad Gripenholm 1976, 46/260, färglitografi, bildmått 45x40 cm, oramad

Hanteringveck

Rum 9, Vagga 4

Ulf Gripenholm
Budhistorik (1 bud)

3012165
2017-01-16 15:51:55

2017-01-16 kl 16:00
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer