Salvador Dali

433626

SALVADOR DALI (1904-1989): Mythologie: The Judgement of Paris, torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och daterad Dali, 11/150, 49,5x39,5 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 123

Rum 2

Salvador Dali

Budhistorik (10 bud)
3012627
5 200
3012622
5 000
3012618
4 800
3012617
4 600
3009965
4 400

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer