Yvette Alde oljemålning

433622

YVETTE ALDE (1911-1967): "Nuit de Mai", signerad Y Alde, daterad ā tergo 1951, olja på duk, 65x82 cm

Smärre ytskador

Rum 22

Yvette Alde oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3012747
3012743
1 900
3012742
1 800
3012054
1 300
3008042

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer