Ring 18 k vitguld med rubiner samt diamanter

433588

RING, 18 k vitguld, carréslipade rubiner samt briljanter totalt ca 0,16 ct, svensk importstämpel, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 5,1 g

Bruksslitage, smärre repor på ringskena

Guld/Smycken

Monter 20

Budhistorik (12 bud)
3025475
3025471
2 600
3025366
3025364
1 800
3025051

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer