Bernt Carlsson oljemålning

433561

BERNT CARLSSON (samtida):Komposition, signerad och daterad B Carlsson -91, olja på duk, ca 76x91 cm

Fack 54

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3015704
1 800
3015707
1 700
3015704
1 600
3015428
3015428
1 300

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.