Silverbestick

433554

BESTICK, 21 dlr, silver, K. Anderson, knivblad i rostfritt stål, bestående av: 6 konfektskedar, sockertång, strösked, 2 uppsättningar salladsbestick, 1 par stekbestick, olivgaffel, fruktkniv, 2 såskedar, uppläggningssked, 2 serveringsskedar, vikt ca 1353 g

Bruksslitage, monogramgravyr, olivgaffel med importstämplar

Silver, Silverbestick

Monter 3

Silverbestick

Budhistorik (2 bud)

3003962
3 200
3003267

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer