Bernt Carlsson oljemålning

433548

BERNT CARLSSON (samtida): Landskap, motiv från Bottna, Bohuslän, signerad och daterad Carl-12, olja på pannå, ca 40x50 cm

Fack 5

Bernt Carlsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3013826
550
3013598
500
3012934
450
3010215
3012933

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer