Marino Marini litografi

433483

MARINO MARINI (1901-1980): "Personnaged du Scare du Printemps", signerad Marino, VI/X, färglitografi, ca 49x39 cm

Marino Marini litografi

Budhistorik (17 bud)
3011645
4 800
3011644
3002950
3 400
3002798
3 200
3002010

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer