Per-Inge Isheden oljemålning

433451

PER-INGE ISHEDEN (född 1937): Oscarsteatern, Stockholm, signerad, olja på duk, 63x45 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 36

Per-Inge Isheden oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3010620
7 400
3010318
7 200
3010617
7 000
3010318
6 800
3010616
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer