Te- och kaffeservis England silver

433428

TE- och KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, England, kulfötter, Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd 112 Regent Street, tekannans höjd ca 24 cm, totalvikt ca 2000 g

Bucklor, lagning, slitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (16 bud)
3027038
4 400
3026333
4 200
3016365
3026332
3016365
3 800

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer