Aagedyna 1827

433411

ÅKDYNA, Skåne, daterad 1827, stjärnmönster i rosa och gult mot grön botten, ca 43x114 cm

Skador, slitage

Mattor/Textilier, Allmoge

Monter 11

Aagedyna 1827
Budhistorik (5 bud)
3010570
3009104
850
3008777
3008774
3005240

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer