Okänd konstnär oljemålning

433386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: By med rastande man, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 24x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Okänd konstnär oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3010039
1 600
3009528
3008355
3001622
3000728

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer