Armring 18 k guld vikt 13,0 g

433330

ARMRING,18 k guld, slät modell med dolt kistlås samt dubbla säkerhetsåttor, innerdiameter ca 62x54 mm, vikt ca 13 g

Bruksslitage mindre repor samt enstaka buckla

Guld/Smycken, Armband

Monter 20

Armring 18 k guld vikt 13,0 g

Budhistorik (8 bud)
3009607
4 200
3009590
3009587
3 800
3008414
3 600
3002715
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer