Karl Axel Pehrson akvarell

433314

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005), "Krusiduller", signerad och daterad K.A. Pehrson -55, akvarell, 17x22 cm

Rum 5

Karl Axel Pehrson akvarell

Budhistorik (13 bud)
3009407
3 600
3006612
3 400
3006612
3004874
2 600
3003745
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer